Dane kontaktowe:

  • e - mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • sekretariat: tel/fax 42 649 18 03
  • rehabilitacja: tel 505 034 909
  • adres: ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 18
    90-349,  Łódź
  • nr konta: 
    98 1440 1231 0000 0000 0342 2356

 

 

 

Zaprogramowani na pomaganie 3

Warsztaty komunikacji interpersonalnej

W dniach 09-12 września 2013r. w Chłopach odbyły się wyjazdowe Warsztaty Komunikacji Interpersonalnej w ramach projektu "Wsparcie osób ze stwardnieniem rozsianym, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi na rynku pracy". Warsztaty obejmowały zajęcia komunikacji interpersonalnej z psychologami. Na zakończenie dwudziestu uczestników otrzymało dyplomy.

Spotkanie z pracodawcami

Kolejne dwugodzinne spotkanie z pracodawcami w ramach projektu "Wsparcie osób ze stwardnieniem rozsianym, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi na rynku pracy” odbyło się w Łodzi 21 sierpnia 2013 roku w siedzibie Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oddział w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 255/267. Dwunastu uczestników miało możliwość pozostawienia CV i osobistej rozmowy z przedstawicielami dwóch firm. W trakcie przerwy beneficjenci mogli skorzystać z cateringu w postaci kanapek, ciasteczek, kawy, herbaty oraz wody.

Kurs komputerowy

W dniach 15-26 lipca 2013r uczestnicy projektu „Wsparcie osób ze stwardnieniem rozsianym, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi na rynku pracy” wzięli udział w 60-godzinnym kursie „Podstawy obsługi komputera i internetu” w miastach Łódź i Warszawa. Dwutygodniowy kurs został zakończony wydaniem certyfikatów dla siedemnastu osób.

Warsztaty z doradcą zawodowym

Po raz pierwszy uczestnicy projektu "Wsparcie osób ze stwardnieniem rozsianym, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi, na rynku pracy" wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez naszych specjalistów. W trakcie zajęć z doradcą zawodowym beneficjenci dowiedzieli się, w jaki sposób stworzyć profesjonalne CV i list motywacyjny, jak zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki Pani psycholog poznali techniki radzenia sobie ze stresem, który często towarzyszy nam w trakcie poszukiwania satysfakcjonującego zatrudnienia. Zachęcamy do udziału w projekcie i kolejnych warsztatach! :)

Akademia Twórczej Aktywności - galeria zdjęć

 Odział Łódzki Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego realizował od dnia 1 czerwca 2012 r. do dnia 30 grudnia 2012 r. projekt Akademia Twórczej Aktywności obejmujący wsparciem osoby starsze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdów realizowanych w ramach projektu...

Zobacz galerię zdjęć...