Dane kontaktowe:

  • e - mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • sekretariat: tel/fax 42 649 18 03
  • rehabilitacja: tel 505 034 909
  • adres: al. Marszałka J. Piłsudskiego 133D lok. 305A, 92-318,  Łódź
  • nr konta: 
    98 1440 1231 0000 0000 0342 2356

 

 

 

Sprawny senior

Zapewnienie świadczeń pielęgnacyjno - opiekuńczych i rehabilitacyjnych w warunkach domowych dla osób powyżej 65 roku życia - "Sprawny senior" finansowanym ze środków Województwa Łódzkiego

Cel projektu:

Celem projektu jest organizacja rehabilitacji, ćwiczeń, świadczeń pielęgnacyjno - opiekuńczych w warunkach domowych dla osób chorych na stwardnienie rozsiane powyżej 65 roku życia. Uczestnikami projektu będą osoby niepełnosprawne, wymagające opieki długoterminowej , mieszkające na terenie woj. łódzkiego. Zadania projektu zakładają szybki dostęp do rehabilitacji leczniczej i opieki pielęgnacyjno - opiekuńczej osób z utrudnionym dostępem do usług medycznych ze względu na ich zły stan zdrowia i problemy z poruszaniem się. Projekt jest odpowiedzią na potrzeby osób niepełnosprawnych w zakresie podtrzymywania umiejętności niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania.

Grupa docelowa:

W projekcie uczestniczyć będzie 15 osób niepełnosprawnych, chorych na stwardnienie rozsiane , zamieszkujących teren woj. łódzkiego, w szczególności osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich i osoby leżące . Grupa ta wymaga głównie rehabilitacji domowej i stałej opieki pielęgnacyjno - opiekuńczej związanej z przewlekłością choroby i trudnościami w dostępie do takich usług poza miejscem zamieszkania. 

 

Przyjmowanie zgłoszeń:

Biuro Projektu: PTSR Oddział w Łodzi
ul. Ks. bpa. W. Tymienieckiego 18, 90-349 Łódź
tel.42 649 18 03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

www.lodzkie.pl